PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610530}

The Sims: Średniowiecze

The Sims Medieval
6,9 2 851
ocen
6,9 10 1 2851
The Sims: Średniowiecze
powrót do forum gry The Sims: Średniowiecze

Wg mnie nawet jest całkiem lepsza od Sims'ów 3.Niestety,na moje nieszczęście wtedy,gdy
bardzo chcę w nią zagrać gdzieś mi ginie,a pudełko od niej jest puste.

YourSmartphone

:) też myślę ,że lepsza ogólnie od zwykłych simsów. Ta gra ma większy sens niż te pooprzednie:D

ocenił(a) grę na 9
YourSmartphone

Jest o wiele lepsza. Kupując The Sims Średniowiecze myślałam że znów to będzie jakiś badziew z serii sims 3, ale kiedy zaczęłam w nią grać od razu zrobił się ciekawie. Zrobili swego rodzaju perełkę z serii sims 3. Myślę że jest o wiele ciekawsza.

YourSmartphone

zgadzam się, producenci mieli naprawdę świetny pomysł z tym średniowieczem. Misje są całkiem ciekawe, jednak gra po jakimś tygodniu zaczyna się nudzić jak każda gra

ocenił(a) grę na 8
YourSmartphone

Najbardziej w grze przeszkadza mi, że nie można ani za pomocą modów ank kodów zmieniać sima nie stworzonego przez nas, dzieci nie dorastają (no chyba, że mamy opcję 'dzieciecy następca') a misji mogłoby być więcej (np. po aktualizacjach?). Poza tym modów i ulepszeń tworzonych przez graczy jest garstka. Gdyby nie te wady wolałabym średniowiecze od serii podstawowej, ale niestety...

ocenił(a) grę na 7
Kij_z_tym

Dziecięcy następca? Jest taka opcja? Jak ją włączyć? *-*

ocenił(a) grę na 8
nikolazd

Sim aktualnie mający jakąś profesję, np. Monarcha, szpieg, etc., który ma dziecko, musi umrzeć, wtedy w panelu królestwa, mamy do wyboru w przypisanym do profesji budynku albo stworzenie nowego bohatera, albo wybór dziecięcego następcy :)

ocenił(a) grę na 7
Kij_z_tym

Ah, dzięki wielkie ^-^

YourSmartphone

Mi również gra się bardzo podoba... Jednak przeszkadza mi to, że "otoczenie" jest zawsze takie same, nie można zmienić na inne królestwo. A, i jeszcze to, że dzieci nie dorastają i nie można nimi "kierować".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones